Kariera

KARIÉRA – PROČ SI VYBRAT NÁS
Jsme společnost, které záleží na růstu svých zaměstnanců. Stanete se součástí týmu, který bude chtít využít vaše schopnosti, znalosti a zkušenosti a pomůže vám najít v sobě to nejlepší. Bude nám záležet na zvyšování vaší kvalifikace, na vašem pracovním pohodlí a bezpečí. Poskytneme vám vnitrofiremní podporu a portfolio benefitů přiměřené vaší pracovní pozici.

KARIÉRA – STUDENTI A ABSOLVENTI
Každý musí někde začít. Nevadí nám, když první zkušenosti začnete sbírat u nás, naopak. Aktivní lidé s tvůrčím zápalem jsou v naší společnosti vítáni, i když za nimi zatím nestojí žádné reference. Když nás přesvědčíte o svých kvalitách, poskytneme vám bezpečný prostor
k získávání zkušeností a k práci na své budoucí kariéře.

KARIÉRA – ROZVOJ ZAMĚSTNANCŮ
Zaměstnanci tvoří jeden z pilířů úspěšné firmy. Kvalita našich projektů závisí na kvalitě týmů, které je realizují. Proto vás nenecháme usnout na vavřínech, ale připravíme společně s vámi vzdělávací plán. Pro některé produkty vás zaškolíme přímo u firem, které je vyvinuly, pro jiné absolvujete vnitrofiremní vzdělávání nebo účelově zaměřené semináře. Zaměstnáním u nás tak investujete do své budoucnosti.