(+420) 731 925 708

Společenská odpovědnost

FiberTech je firma, která nežije ve svém uzavřeném světě, uvědomuje si potřeby občanské společnosti okolo. Globální problémy přenechává globálním hráčům a pomáhá posouvat malé věci, ze kterých se skládá společný zítřek.

Oddíl malé kopané FC Ambassadors asi nikdy nevyhraje Ligu mistrů, už proto, že v malé kopané se tyhle monstrpoháry nehrají. Přesto mladé hráče jejich sport baví a díky společnosti FiberTech mohli investovat do dresů a do pronájmu tréninkových prostor. Pod společnou vlajkou postoupili do vyššího typu ligy malé kopané a odvážně bojují o postup v tabulce.

Rodinné centrum Sluníčko v Přelouči si mohlo i díky příspěvku společnosti FiberTech pořídit dětský balónkový bazén. Investovat do dětí se v naší kultuře vždy vyplatí – a podpora smysluplných občanských aktivit je přesně to, co společnost FiberTech považuje za svou parketu.

Společnost FiberTech dává společenskou odpovědností najevo, že je součástí regionu a nejsou jí lhostejné jeho potřeby. Jako součást holdingu SUMO GROUP podporuje a rozvíjí rovněž holdingovou politiku společenské odpovědnosti, zaměřenou na životní prostředí a přesahující hranice regionu.