(+420) 731 925 708

Výrobní areál firmy SVOS, spol. s r.o. – Přelouč, administrativní budova

Do luxusní reprezentační administrativní budovy byly instalovány jedny z nejprestižnějších slaboproudých systémů:

EPS: Elektronická požární signalizace ESSER od Honeywell, s návazností na celou řadu ostatních systémů a prvků v objektu.  V objektu je přes 85 hlásičů požáru pro maximální bezpečnost.

EO: Evakuační ozvučení dokonale doplňuje EPS pro ještě vyšší míru bezpečnosti uživatelů objektu.

EZS: Instalovaný  byl systém Honeywell s ústřednou MB100, která funguje zcela spolehlivě. Objekt střeží přes 100 pohybových čidel a magnetických kontaktů, vše je zapojené na společné sběrnici systému. Přístupový systém propojený do EZS a docházkového systému je tvořen 40ti čtečkami a obdobným počtem elektronických zámků. Vše je ovládáno přes dveřní moduly, které jsou přes sběrnici připojeny k jedné z ústředen EZS MB100. Samozřejmostí je grafická nadstavba celého systému (EZS, Přístupový systém, docházkový systém). Elektronický zabezpečovací systém takovéhoto rozsahu, navíc propojený s přístupovým systémem není zcela běžnou záležitostí.

SK: Strukturovaná kabeláž o celkovém počtu 170 datových dvojzásuvek je kompletně tvořena systémem SYSTIMAX Cat6a s 25ti letou systémovou zárukou. Zásuvky jsou díky Keystonům vzhledově zcela přizpůsobeny silnoproudým instalacím a podlahovým krabicím. Samostatná serverovna pro administrativní budovu je s hlavní serverovnou propojena lazerspeedovým optickým kabelem ze systému SYSTIMAX. Takto precizní strukturovaná kabeláž nemůže být v samostatné serverovně ukončena v jiných datových rozvaděčích než ve dvou RACK skříních od firmy CONTEG.

STA: Rozvody společné televizní antény jsou instalovány velmi kvalitními koaxiálními kabely v topologii hvězda. Rozvody STA jsou ukončeny satelitními účastnickými zásuvkami. Zásuvky jsou připraveny na nasazení technologie pro satelitní příjem. Zasedací a předváděcí místnosti jsou vybaveny HDMI a VGA rozvody pro pohodlné připojení výpočetní techniky k LED televizorům.

JČ: Nechybí zde ani systém jednotného zobrazování času. Konkrétně se jedná o analogové zobrazení, napojené na digitální řídící hodiny.

CCTV: Připravili jsme i rozvody UTP kabelů SYSTIMAX pro budoucí instalaci IP kamerového systému.